Екскурсійні тури

Тури від 99$

Самий цікавий вид туризму. За час однієї поїздки вам відкриється унікальна можливість перетнути кордони кількох держав. Вибравши екскурсійні тури, ви зможете оглянути пам’ятки кількох європейських столиць.

Тури від 129$

Ви просто переповнені враженнями кожного дня, отримуєте заряд адреналіну і з кожним спуском у Вас все краще і краще виходить і зовсім не хочеться покидати це місце мальовничих гір, чистого повітря, гарячого глінтвейну і шалених гірських спусків!

Гірськолижні тури
Віп тури

Тури від 899$

Для найвибагливіших туристів, готелі класу люкс, перельоти преміум і бізнес-класу, зустріч біля трапу літака з квітами і швидке проходження всіх необхідних формальностей в аеропорту.

Тури від 749$

Один з найщасливіших моментів у вашому житті повинен бути самим незабутнім. Це можливість почати нове життя зі щасливих миттєвостей відпочинку.

Весільні тури
Вікенд тури

Тури від 199$

Це чудова можливість помилуватися унікальними пам'ятками, взяти участь в місцевих святах, познайомитися з цікавими традиціями, скласти власне уявлення про культуру.

Тури від 799$

На круїзних лайнерах все пристосовано для найкращого відпочинку, тут ви знайдете висококласний сервіс, нічні клуби, ресторани, бари, аквапарк, скучно не буде ніколи!

Круїзи
Тури Україною

Тури від 69$

Україна - наша улюблена країна! Ми не втомлюємося дивуватися і насолоджуватися її різноманітності, неймовірним красот, захоплюючим дух пейзажів, смачної їжі, великим і дуже цікавого культурної спадщини і гіркою історії.