Пошук турів

Авіаквитки

Продаж квитків здійснюється на закордонні рейси, в одну і обидві сторони, а так само можливість скласти маршрут з пересадкою. Ми підберемо найвигідніший для вас маршрут.

Візова-підтримка

Кожна поїздка за кордон несе за собою безліч невеликих клопотів. До них відноситься збір різних документів, відвідування посольств, оформлення і отримання віз.

Страхування

Медична допомога за кордоном може бути досить дорогою і незапланованої тратою. Однак при наявності поліса страхування, ви однозначно отримаєте медичну допомогу.

TravelSim

Для економії на дзвінках за кордоном можна використовувати карту TravelSIM, яка може знизити витрати, як на вхідні, так і на вихідні дзвінки.

Освіта-за-кордоном

Це не просто отримання нових знань, а й отримання дуже цінних навичок, які стануть в нагоді в житті. Це також прекрасна можливість оволодіти іноземною мовою.

Індивідуальний-трансфер

Буває, що для якісного вибору місця, в якому Ви проведете свою довгоочікувану відпустку, катастрофічно не вистачає часу. Сучасний ритм життя диктує умови, за яких потрібно грамотно розподіляти свій час та концентрувати увагу на важливому.

MICE

Потрібно відправити співробітника у відрядження або організувати візит партнерів? Зверніться до нас ми візьмемо на себе вирішення всіх організаційних питань з індивідуальним підходом.

Подарункові-сертифікати

Ві хочете сделать оригінальний подарунок, но не знаєте, что подарувати? Ми пропонуємо подарувати подорож! Тур в подарунок - це креативно.