Виїзне оформлення турів
combined-shape-white-top-01
Підберемо Тур

Заявка

на виїзд спеціаліста

combined-shape-white-bottom-01
пошук турів

Онлайн на сайті

Поспішайте забронювати

За допомогою нашого сервісу Ви маєте можливість
виконати підбір самостійно.

Виїзне оформлення турів

Виїзне оформлення турів
Доручіть організацію Вашого відпочинку нам!
Буває, що для якісного вибору місця, в якому Ви проведете свою довгоочікувану відпустку, катастрофічно не вистачає часу. Сучасний ритм життя диктує умови, за яких потрібно грамотно розподіляти свій час та концентрувати увагу на важливому.

Якщо всі ці рядки Вам близькі, тоді ми маємо послугу виїзного оформлення та
підбору турів! Виїзне оформлення від «Роял Вояж» це Ваш комфорт та зручність. Не треба їхати після роботи на інший кінець міста, стояти в пробках увечері або відпрошуватися протягом робочого дня. Це більше не проблема, оскільки ми беремо її на себе!

Як відбувається виїзд:
1. Насамперед, Ви залишаєте заявку – на нашому сайті, по телефону або у месенджері.
2. Ми зв'язуємося з Вами та призначаємо зустріч у зручному для Вас місці – наприклад, в офісі.
3. Наш спеціаліст виїжджає до Вас з усім необхідним та під час зустрічі консультує з усіх питань відпочинку, а також підбирає для Вас оптимальний варіант.
4. Ви задоволені грамотною консультацією та починаєте готуватися до поїздки! Наші співробітники – професіонали своєї справи, які працюють з більш ніж 20 напрямками протягом останніх 10 років, тому Ви можете бути впевнені в тому,
що зустріч пройде плідно!
Що Вам для цього потрібно? Якщо Ви ухвалите рішення під час виїзного підбору, то для оформлення документів від Вас знадобиться лише паспорт та передоплата. Для Вашої зручності ми приймаємо як готівковий, так і безготівковий розрахунок.

Тел.: +38 050 426 54 55